Fişek Rezistanslar
Sıcak Yolluk Rezistansları
Fanlı Isıtıcılar
Quartz Cam Tüpler
Rezistans Metal Borulu
Seramik Fırın Ürünleri
Saç Kılıflı Isıtıcılar
Termokupllar Termoelemanlar
Seramik Isıtıcılar
Sauna Sobaları
Sanayi Fırınları
Serpantinli Isıtıcılar
Pano Isıtıcısı
Quartz Kaset Isıtıcısı
Lehim Potaları
Seramik Elyaf Battaniye
Rezistans Telleri
Inc Standartlarına Göre Ölçüler
Teflon Isıtıcılar ve Seramik İzolatörler
Quartz Camlı Rezistanslar
Isıya Dayanıklı Bağlantı Elemanları
Leister Sıcak Hava Tabancaları
Kablo Isıtıcılar
MK Fanlı Isıtıcı
İş Makinası Isıtıcıları (Kabin Isıtıcıları)
MgO Rezistans Tozu
Mikanit Levhalar
Su ve Yağ Rezistansları
Semaver Rezistansları
Sıcak Yolluk Kontrol Üniteleri
Makas Isıtıcıları
Spiral Rezistans
Yüksek Dereceli Fırın Rezistansları
Flanşlı Isıtma Grupları
Kimyasal Isıtıcıları
 
   SAUNA SOBALARI
KULLANIM ALANLARI

Evlerde, Otellerde, Tatil köylerinde ve spor merkezlerinde kullanılmak üzere yer tipi ve duvar tipi olarak, ısıtacağı hacim ölçülerine göre, muhtelif güçlerde imal edilmektedir. Teknik Özellikleri . Gövdesi 304 kalite paslanmaz saçtan, ısıtıcıları 304 kalite paslanmaz borudan olup neme ve paslanmaya dayanıklı olarak imal edilmektedir. Gücü, ısıtacağı hacmin ölçülerine göre tasarlanmakta olup, çalışma gerilimi 220 V. Monofaze veya 380 V. Trifaze olarak imal edilmektedir. Kumanda panosu sauna sobasından haricen imal edilip, sıcaklık kontrolü dijital termostat ile ON – OF sistem olup 0,1°C. aralıkla çalışmaktadır. Küçük alanlı saunalar için duvar tipi normal alanlı saunalar için yer tipi olarak imal edilmekte olup her iki tipte’ de su ve koku konulabilen portatif bir paslanmaz kap bulunmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
SAUNA SOBALARI İÇİN BOYUT VE GÜÇ TABLOSU
YÜKSEKLİK
GENİŞLİK
KALINLIK
GÜCÜ
ÇALIŞMA GERİLİMİ
50
60
40
50
30
35
3-4,5-6-7,5 9KW
10 - 12 - 15 - 18 KW
220 V. 380 V.
220 V. 380 V.
 
 © 2006 - Tüm Hakları Saklıdır // Bu site en iyi 1024 x 768 piksel ekran çözünürlüğü ve Internet Explorer 5.+ / Mozilla Firefox 1.+ ziyaret edilebilir. grimor 
Isı Elektrik - Rezistans, Elektrik, Isıtıcı, Fırın, Eritme fırınları, Kurutma fırınlar, Fanlı ısıtıcı, Tüp rezistans, Isıtma, İzole rezistans, Quartz boru, Termokupul, Termoeleman, Boru rezistans, Otoklaw ve kafa taşları, Tüp Isıtıcıları, Sıcak Yolluk, Fanlı Isıtıcılar, Quartz Cam Tüp ve Teflon Isıtıcılar, Metal Boru Isıtıcıları, Seramik Fırın Ürünleri, Saç Kılıflı Isıtıcılar, Termokapullar Termoelemanlar, Seramik Isıtıcılar, Sauna Sobaları, Sanayi Fırınları, Serpantinli Isıtıcılar, Pano Isıtıcısı, Quartz Kaset Isıtıcısı, Lehim Potaları, Seramik Elyaf Battaniye, Rezistans Telleri, Inc Standartlarına Göre Ölçüler, Isı Elektrik Cihazları Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.