Fişek Rezistanslar
Sıcak Yolluk Rezistansları
Fanlı Isıtıcılar
Quartz Cam Tüpler
Rezistans Metal Borulu
Seramik Fırın Ürünleri
Saç Kılıflı Isıtıcılar
Termokupllar Termoelemanlar
Seramik Isıtıcılar
Sauna Sobaları
Sanayi Fırınları
Serpantinli Isıtıcılar
Pano Isıtıcısı
Quartz Kaset Isıtıcısı
Lehim Potaları
Seramik Elyaf Battaniye
Rezistans Telleri
Inc Standartlarına Göre Ölçüler
Teflon Isıtıcılar ve Seramik İzolatörler
Quartz Camlı Rezistanslar
Isıya Dayanıklı Bağlantı Elemanları
Leister Sıcak Hava Tabancaları
Kablo Isıtıcılar
MK Fanlı Isıtıcı
İş Makinası Isıtıcıları (Kabin Isıtıcıları)
MgO Rezistans Tozu
Mikanit Levhalar
Su ve Yağ Rezistansları
Semaver Rezistansları
Sıcak Yolluk Kontrol Üniteleri
Makas Isıtıcıları
Spiral Rezistans
Yüksek Dereceli Fırın Rezistansları
Flanşlı Isıtma Grupları
Kimyasal Isıtıcıları
 
   SERAMİK ELYAF BATTANİYE

Lywool Battaniye : Yüksek sıcaklıklarda termal şoka (ani ısınma ve soğuma) karşı mükemmel direnç ve dayanıklılık göstermektedir. Yüksek sıcaklıklarda minimum küçülme değerine sahiptir ve izolasyon özelliğini kaybetmemektedir.Ürünlerimiz aynı zamanda iyibir ses izolasyonu malzemesidir.Fosforik ve hidroflorik asit haricinde tüm kimyasal maddelerden su ve su buharından kesinlikle etkilenmemektedir.Ateş ve izolasyon tuğlalarına göre bünyesinde daha az ısı stokladıkları için maksimum enerji tasarufu sağlarlar. Kesinlikle asbest içermez ve esnek, hafif olması özelliğiyle montaj ve tamirat aplikasyonlarında kolaylık sağlar.

KULLANIM ALANLARI

Petro-kimya,kimya,çimento,demir-çelik,enerji santralleri,kojenerasyon üniteleri,döküm seramik,cam,cam mozaik,gemi,oomativ,emaye ve ev gereçleri, ısı işlem tesislerinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Ayrıca; Yangına karşı koruma, Kazan, boru ve baca izolassyonlarında,yüksek dereeli endüstriyel fırınlarda duvar, tavan, taban ve kapılarında, ısı sızdırmazlık amaçlı, buhar ve gaz türbinlerinde.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Kalınlık  Rulo Boyu  Rulo Genişlik mm  m² 
 6  5.500 610  3,36 
13  14.400  610  8,73 
20  7.200  610  4,39 
25 7.200  610  4,39 
50  3600  610  2,20 

Kullanım Sıcaklıkları : 1260 ve 1430 °C

Yoğunluk: 96 - 128 kg/m³

 
 © 2006 - Tüm Hakları Saklıdır // Bu site en iyi 1024 x 768 piksel ekran çözünürlüğü ve Internet Explorer 5.+ / Mozilla Firefox 1.+ ziyaret edilebilir. grimor 
Isı Elektrik - Rezistans, Elektrik, Isıtıcı, Fırın, Eritme fırınları, Kurutma fırınlar, Fanlı ısıtıcı, Tüp rezistans, Isıtma, İzole rezistans, Quartz boru, Termokupul, Termoeleman, Boru rezistans, Otoklaw ve kafa taşları, Tüp Isıtıcıları, Sıcak Yolluk, Fanlı Isıtıcılar, Quartz Cam Tüp ve Teflon Isıtıcılar, Metal Boru Isıtıcıları, Seramik Fırın Ürünleri, Saç Kılıflı Isıtıcılar, Termokapullar Termoelemanlar, Seramik Isıtıcılar, Sauna Sobaları, Sanayi Fırınları, Serpantinli Isıtıcılar, Pano Isıtıcısı, Quartz Kaset Isıtıcısı, Lehim Potaları, Seramik Elyaf Battaniye, Rezistans Telleri, Inc Standartlarına Göre Ölçüler, Isı Elektrik Cihazları Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.