Fişek Rezistanslar
Sıcak Yolluk Rezistansları
Fanlı Isıtıcılar
Quartz Cam Tüpler
Rezistans Metal Borulu
Seramik Fırın Ürünleri
Saç Kılıflı Isıtıcılar
Termokupllar Termoelemanlar
Seramik Isıtıcılar
Sauna Sobaları
Sanayi Fırınları
Serpantinli Isıtıcılar
Pano Isıtıcısı
Quartz Kaset Isıtıcısı
Lehim Potaları
Seramik Elyaf Battaniye
Rezistans Telleri
Inc Standartlarına Göre Ölçüler
Teflon Isıtıcılar ve Seramik İzolatörler
Quartz Camlı Rezistanslar
Isıya Dayanıklı Bağlantı Elemanları
Leister Sıcak Hava Tabancaları
Kablo Isıtıcılar
MK Fanlı Isıtıcı
İş Makinası Isıtıcıları (Kabin Isıtıcıları)
MgO Rezistans Tozu
Mikanit Levhalar
Su ve Yağ Rezistansları
Semaver Rezistansları
Sıcak Yolluk Kontrol Üniteleri
Makas Isıtıcıları
Spiral Rezistans
Yüksek Dereceli Fırın Rezistansları
Flanşlı Isıtma Grupları
Kimyasal Isıtıcıları
 
   SAÇ KILIFLI ISITICILAR

Isıtılması gereken makine parçaları ve kalıplarda isteğe bağlı olarak CrNi.Pirinç, Bakır ve Alüminyum kılıflı olarak istenilen ölçülerde, şekillerde ve güçlerde imal edilmektedir.

 

Meme Rezistanslar

Meme rezistanslar çelik zırh giydirilmiş çok yüksek yüzey yükü ile çalışan mika ile izole edilmiş ısıtıcılardır. Plastik sektöründe geniş kullanım alanı bulunduğu gibi kimya sektöründe de çeşitli makinelerde kullanılmaktadır.

Teknik Özellikleri:

Meme rezistansları yüksek ısıl niteliklere sahip mika ile izole edilmiş ve yüksek kaliteli rezistans malzemeleri kullanılarak imal edilmiştir. Kullanım sıcaklığı 350°C dir. Standart besleme gerilim 230 V. dur. İsteğe bağlı olarak uygun gerilim, güç ve ebatlarda hazırlanabilir.Meme rezistanslar yine isteğe bağlı olarak aside dayanıklı paslanmaz malzemelerden de üretilebilir.

Meme rezistanslar çapları 30 mm den başlayıp standart boyutları ise 16 mm, 18 mm,

20 mm, 22 mm, 25 mm, 30 mm, 34 mm, 38 mm, 44 mm, 55 mm, 70 mm, dir.

 
 © 2006 - Tüm Hakları Saklıdır // Bu site en iyi 1024 x 768 piksel ekran çözünürlüğü ve Internet Explorer 5.+ / Mozilla Firefox 1.+ ziyaret edilebilir. grimor 
Isı Elektrik - Rezistans, Elektrik, Isıtıcı, Fırın, Eritme fırınları, Kurutma fırınlar, Fanlı ısıtıcı, Tüp rezistans, Isıtma, İzole rezistans, Quartz boru, Termokupul, Termoeleman, Boru rezistans, Otoklaw ve kafa taşları, Tüp Isıtıcıları, Sıcak Yolluk, Fanlı Isıtıcılar, Quartz Cam Tüp ve Teflon Isıtıcılar, Metal Boru Isıtıcıları, Seramik Fırın Ürünleri, Saç Kılıflı Isıtıcılar, Termokapullar Termoelemanlar, Seramik Isıtıcılar, Sauna Sobaları, Sanayi Fırınları, Serpantinli Isıtıcılar, Pano Isıtıcısı, Quartz Kaset Isıtıcısı, Lehim Potaları, Seramik Elyaf Battaniye, Rezistans Telleri, Inc Standartlarına Göre Ölçüler, Isı Elektrik Cihazları Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.